пятница, 24 июля 2015 г.

Фестиваль СОСНАФЕСТ - це було круто!!!

Як і обіцяла,мій допис про те  як все пройшло.На фестивалі СОСНАФЕСТ  я була вперше,хоча він проходить у же 4 рік поспіль.Для мене це було справжнє свято,і я чудово провела день,а емоцї мене не покидали ще цілий тиждень.Жива музика,виставка,майстер-класи,коли потрапляєш у цю атмосферу,забуваєш про час,адже ти просто насолоджуєшся моментом.Також хочу висловити свою подяку організаторам,якби не вони мене б не було на цьому грандіозному святі,адже через мої фізичні обмеження самій на фестиваль потрапити було б важко,але я туди потрапила за що дуже вдячна.І для мене це був дійсно незабутньо проведений день.Та що я все про себе....Неможливо не відзначити і їнших учасників виставки та їхні роботи.
Різьблені свічки ручної роботи Олени Дорошенко,як на мене це просто шедевр,не кожний зможе виготовити таку красоту.


Наталя Хайсанова голова громадьскої організації неповносправної молоді "Ніка" .Познайомилася я з цією чудовою людиною на Пасхальні армарці цього року.Спілкуючись з нею розумієш як багато сил та душі вона вкладає в свою роботу.
Вражаючі прикраси з бісеру майстрині Ірини Семіон,нікого не залишуть байдужим.


Олена Верещак та її вироби канзаші.

Ну і  як же без мене!!!

Я і моя маочка.))


3 комментария:

 1. Какая вы молодец! Это еще надо настроиться на выставку, сделать столько работ. Здорово. И надеюсь, что вы продали достаточно своих красивых работ.

  ОтветитьУдалить
  Ответы
  1. Дякую,Настроїтися було дійсно важко,дуже переживала як все пройде,Але на радість продала багато своїх робіт.

   Удалить
 2. Надя, вітаю із почином! Ярмарки це завжди новий цікавий досвід! Навіть якщо багато робіт не продається, то з"являються нові друзі, знайомі. Є можливість дізнатися про нові техніки рукоділля.І побачити стільки краси! Вітаю!

  ОтветитьУдалить